Filmové/knižní

I am thinking of you

29. června 2010 v 19:14 | Illandris
Tak po dlouhé době nějaký layout. Byl původně dělaný na můj blog, ale po krátké době se mi přestal líbit, takže jsem si ho tam nakonec nedala.
Lay se mi docela líbil, ale teď mi připadá takový divný a vybledlý:)
Damon

The Vampire Diaries

17. února 2010 v 13:24 | Illandris
Všimla jsem si, že tenhle seriál poslední dobou docela frčí, takže ani já jsem nesměla zůstat pozadu a docela jsem do něj zakoukala:)
Napadlo mě, že teda na tohle téma udělám nějaký lay, ale moc se mi to nepovedlo. Je to takový moc jednoduchý a na první pohled to vypadá trochu odflákle, i když jsem nad tím strávila docela dlouho. Zase je v modré barvě jako všechny moje layouty v poslední době, ale já to zkoušela i ve fialové a zelené a nebylo to ono.

Beautiful

7. února 2010 v 13:18 | Illandris
Tohle není nic nového. Lay jsem udělala asi tak na začátku října, když mě Twilight mánie ještě neštvala. Původně byl na přání, ale mě se hrozně líbil, hlavně ten obrázek, takže jsem si ho šoupla k sobě na blog. Vydržel tam fakt dlouho, ale vypadal spíš podzimně, tak jsem ho vyměnila za nějaký víc zimní:)

Memories

15. ledna 2010 v 14:46 | Illandris
Konečně zase nějaká akce. Chtěla jsem ale původně udělat úplně něco jiného, rozhodně ne Twilight. Jenže jsem náhodou objevila opravdu hezké fotky, takže jsem spatlala tohle. Překvapivě se mi docela líbí, ale je to možná až moc vyblitý.

I promise...

28. června 2009 v 19:33 | Illandris
Ehm, zase jsem neměla žádné nápady a dlouho už jsem nic nepřidala, takže je tu zase Twilight. Vybrala jsem nějaké fotky z New Moon, až si říkám, jestli jsem jich tam nedala moc. Zase se mi to šíleně rozmazalo, takže budu asi muset najít jinej způsob ukládání, protože před uložením je to vždycky v lepší kvalitě. Lay se mi docela líbí, ale pořádně je vidět spíš za tmy:D

New Moon

4. června 2009 v 15:40 | Illandris
V pořadí třetí lay s touto tématikou. Já si prostě nemůžu pomoct, ale mám pocit, že na tohle se mi layouty dělají nejlépe. Snad už ale příště udělám lay s něčím jiným, doufám:D
Z těch třech se mi tento líbí nejvíc, ale zase mi připadá takový nevýrazný. Možná až moc vybledlý:D Přesto jsem si ho chtěla nechat pro sebe, ale nakonec jsem si to rozmyslela:)
*Ten název je fakt originální*

Alice and Jasper

28. května 2009 v 18:57 | Illandris
Konečně se mi podařilo něco stvořit. Už jsem i přemýšlela o tom, že pozastavím blog, protože mě nějak došla inspirace a přestalo mě to bavit. Ale nějakým zázrakem jsem se do toho zase dostala. Možná to je tím, že jsem naprosto propadla Twilight a všechny knihy jsem přečetla jedním dechem. Dodalo mi to inspiraci, takže myslím, že layoutů s touhle tématikou se tu určitě objeví víc:D
Jinak k tomuhle výtvoru. Docela se mi to líbí, ale zase mi přijde, že mám rozmazaný záhlaví. Já vážně nevím, čím to je, když fotky jsou ostrý.

Bella and Edward

15. května 2009 v 19:39 | Illandris
Mám tu další lay tentokrát s Bellou a Edwardem. Připadalo mi, že jsem snad jediná, kdo Twilight vůbec nezná, tak jsem se alespoň podívala na film. Musím říct, že jsem z filmu nadšená, ale to bude asi tím, že jsem nečetla knihu. Navíc už jsem alespoň trochu v obraze:D
Mimochodem lay se mi výjimečně líbí:)

Corpse Bride

2. dubna 2009 v 16:26 | Illandris
Po dlouhé době jsem tu s dalším layem. Bohužel toho mám ve škole moc, takže nic moc nestíhám, ale teď už bych se snad mohla objevovat častěji:D
A teď k layoutu. Mám ho hotový asi tři dny, ale ten blog mi ho prostě odmítl nastavit. Nakonec jsem to musela celý předělat a nastavovat znova. Dělala jsem se s tím asi tři hodiny a teď už toho mám plný kecky. Nejvíc mě ale štve, že po všech těch úpravách je lay celý rozmazaný a já nevím, čím to je. Předělávat už se mi to opravdu nechce, tak snad to přežijete:)

House of Flying Daggers

17. ledna 2009 v 13:16 | Illandris
Několik měsíců starý layout, který zdobil i můj blog. Film se mi moc líbil, tak jsem hned musela udělat nějaký lay. Výjimečně se mi i docela líbí:)

 
 

Reklama