Okolo blogu

Žádný návrat se nekoná...

1. srpna 2010 v 18:27 | Illandris
avatar
Ano, žádný návrat se opravdu nekoná, spíše naopak. Končím.
Musím říct, že jsem se k tomu přemlouvala už delší dobu, protože vidím, že to tu začíná čím dál víc upadat. To co jsem tu vytvořila jde pomalu do kytek a já už nemám sílu, abych to nějak zachránila. Ještě relativně nedávno mě grafika strašně bavila, ale teď už mě to vůbec netěší. Nemám žádnou inspiraci a stejně sem už vůbec nikdo nechodí, takže to žádná ztráta nebude. Ještě jsem se přemohla a udělala nový vzhled, aby ten konec nějak vypadal. Jen jsem vedle sebe naplácala nějaké moje fotky a hodila to sem, takže to není žádné veledílo.
Kdyby ještě někdo náhodou chtěl layout na přání, budu ochotná ho udělat, ale jinak s grafikou končím. Nevím, jestli se ještě někdy vrátím. Možná, že se splaším a budu do týdne zpátky, to je ale nepravděpodobné.
Ještě vám všem přeji, aby se vám grafika do budoucna dařila a neskončili jste, jako já:D

Zase zpět?

2. června 2010 v 16:01 | Illandris
Avatar
Nemůžu říct, že bych se vracela úplně, ale tak částečně. Zjistila jsem, že mi to chybí. Z toho učení mi pomalu začíná hrabat. V životě jsem se neučila přes den a teď mám toho tolik, že se přes den musím učit.
Maturitu mám konečně za sebou a docela úspěšně. Ale ještě mě čekají příjímačky, to už tak úspěšný nebude.
Mimochodem změnila jsem vzhled. Předchozí tu byl moc dlouho a tenhle je jednuduchý, spatlaný docela rychle. Strašně dlouho jsem nic netvořila, takže to podle toho vypadá, ale mě se to přesto celkem líbí:D

Pauza

21. dubna 2010 v 13:50 | Illandris
Avatar
Je to tady. Zvažovala jsem to docela dlouho a konečně jsem se rozhodla. Na blog už prostě nemám čas a už mě to ani netěší. Učení mám až nad hlavu a jsem ze všeho tak otrávená, že už mě nebaví pomalu nic.
Za měsíc maturuju a potom mám příjimačky, takže do konce školního roku se tady nic neobjeví:(

Jarní vzhled

16. března 2010 v 15:58 | Illandris
Spring
Po krátké době je tu zase změna. Říkala jsem si, že té modré bylo už moc, tak jsem se rozhodla pro zelenou. Jaro sice nemám vůbec ráda, ale co.
Obecně se mi všechny layouty s heřmánky hrozně líbí, takže ani nemám ke vzhledu výhrady. Dokonce jsem zkoušela i to kouzlo s nápisy. Konečně jsem přišla na to jak se dělají, ale trvalo mi několik hodin, než to všechno sedělo:)

Nový kabátek

28. února 2010 v 18:57 | Illandris
Tak je tu opět změna. Předchozí vzhled se mi sice moc líbil, ale strašně rychle se okoukal a začal mi lézt na nervy. Tenhle je zase modrý, nemůžu si pomoct, ale layouty s jinými barvami mi vůbec nejdou. Jen ty modrý vypadají celkem přijatelně.
Každopádně se mi tohle dílo moc nelíbí, jediný co ujde jsou ty nápisy v menu. Takže ho zřejmě brzy zas vyměním.
*Zajímalo by mě, co to blog zase provádí. Tenhle článek už jsem zveřejňovala asi tak před hodinou a najednou byl prostě pryč. Fakt bych se na to nejradši...*

Iluminea se vrací!

3. ledna 2010 v 23:18 | Illandris
Asi to už všichni vědí, ale já jsem po prázdninách trochu pozadu, takže to píšu až teď.
Iluminea je zpátky v plné polní a vůbec nejlepší na tom je, že teď do týmu patřím i já. Nedokážu to sice vůbec pochopit a doteď se tomu divím, ale už je to tak:D

Nový vzhled - Snow flakes

21. prosince 2009 v 21:50 | Illandris
Ano, blog se konečně vzpamatoval, takže teď snad layout vypadá tak jak má. Strašně dlouho mi trvalo, než se mi začal líbit tak, abych ho sem nastavila. Přišlo mi totiž, že ten oranžový lay bil do očí, vzhledem k tomu že je zima:D
Tenhle lay se mi celkem líbí, i když je možná trochu vyblitý.

Už mě to nebaví

21. prosince 2009 v 13:42 | Illandris
Blog už mě zase nehorázně vytáčí. Včera večer jsem chtěla nastavit nový vzhled, aby už tu dneska byl, ale ten debilní blog se rozhodl, že zase bude stávkovat.
Není prostě schopný přijmout obrázek do galerie a když už se mi konečně podařilo obrázek uložit, smazalo se mi celý nastavení, takže teď je v pozadí jen bílá plocha. Nevím, kdy se to srovná, ale každopádně teď už mi blog vysál ty poslední zbytky nervů. Bílá plocha tu zůstane tak dlouho, dokud se blog nevzpamatuje a hotovo!

Změna vzhledu

19. září 2009 v 12:57 | Illandris
Konečně se po dlouhé době zase ozývám. Vzhled jsem změnila už před delší dobou, ale už jsem neměla čas na nějaké oznámení. Navíc jsem mu nemohla vůbec vymyslet název, takže nakonec je bez názvu:)
Ještě ke všemu se mi žádný layout nikdy nepovedl, takže jsem vůbec nic nezveřejňovala. Všechny layouty byly rozmazané a v příšerné kvalitě. Naštěstí jsem přišla na to, čím to bylo, takže teď už to snad půjde lépe:D

Nový vzhled

31. května 2009 v 12:43 | Illandris
Po delší době opět měním vzhled blogu. Musím říct, že se mi opravdu nelíbí, takže je jen provizorní. Pravděpodobně ho brzy zase vyměním. Přijde mi, že je takový, nemůžu najít to správné slovo, takový špinavý nebo upatlaný:D Vážně nevím.
 
 

Reklama