Světlé

Rain drops

1. února 2010 v 21:07 | Illandris
Konečně se mi povedlo stvořit něco, s čím jsem docela spokojená. Trvalo mi zase hrozně dlouho, než se mi konečné dílo zalíbilo. Strávila jsem nad tím několik dní a chtěla jsem to vzdát. Ale nakonec jsem to nějak spatlala, a najednou se mi to líbilo:)
Rozhodla jsem se, že to sem šoupnu, protože předchozí vzhled už mi přišel trochu vybledlý:)

Lavender

13. července 2009 v 16:06 | Illandris
No, takže jsem tu s dalším layoutem. Musím říct, že jsem s něčím po dlouhé době byla konečně spokojená, takže jsem se rozhodla si ho dát sem. Jenže když jsem ho nastavila na blog, tak se mi nějak přestal líbit. Já už fakt nevím, asi mám nějakou krizi, ze které se pořád nemůžu vyhrabat.
*Taky ten originální název mluví za všechno*

Freedom

9. května 2009 v 15:25 | Illandris
Jsem tu s dalším layem. Měla jsem ho hotový už dlouho a ze začátku se mi i líbil. Když jsem ho ale nastavila na blog, byl tak velký, že se na můj monitor nevešel, tak jsem ho zmenšila. Bohužel až moc, takže se mi nějak rozmazal a je hrozně malý. Ještě jsem nemohla vybrat vhodnou barvu odkazů, takže není vůbec vidět.
Vážně už si nepamatuju, s jakým layoutem jsem naposledy byla spokojená:D

I want to fly

18. ledna 2009 v 16:16 | Illandris
Tenhle lay jsem také měla na svém blogu (to už je třetí:D) Musím říct, že se mi tehdy hodně líbil a měnila jsem ho opravdu nerada. Nicméně jsem si říkala, že by ho byla škoda, tak je tady:D


 
 

Reklama